Samodzielne mieszkanie

Start

Zwiedzanie Karpacza pieszo może być niesamowitym wydarzeniem i dostarczyć naprawdę mnóstwo emocji. Karpacz przygotował bardzo wiele szlaków, dzięki którym będziemy mogli zwiedzić niemal całe miasto. Szlaki może oczywiście pokonywać pieszo, ale także podróżując rowerem. Rowery dostępne są w wielu miejscach w mieści, więc śmiało możemy je wypożyczyć. Niektóre Jak na urlop to do Karpacza
Zapraszamy na wypoczynek do komfortowego, niezależnego mieszkanka [20 m2] w pięknym i spokojnym miejscu Karpacza, w pobliżu Hotelu Mercure poprzednio Skalny oraz  kompleksu SPA SANDRA II.

Pokój z kompletnie wyposażonym aneksem kuchennym [lodówka, płyta ceramiczna, czajnik, porcelana, sztućce]. Przedpokój, łazienka [kabina prysznicowa], WC. Słoneczny balkon z leżakiem, krzesłami i stolikiem na wyposażeniu. Na niepogodę radio, TV lcd, dvd, książki, szachy.

Budynek znajduje się nad strumieniem Skałka. Idealne warunki do wypoczynku dla 2-ch osób lub rodziny 3-4 osobowej. Oryginalny wystrój wnętrza stworzy niepowtarzalną atmosferę i zapewni Państwu miłe wrażenia z pobytu.

W pobliżu szlaki turystyczne i minimarket. Do Western City na koncert country lub rodeo tylko 600 m. Góry na wyciągnięcie ręki. Blisko do czeskiego PEC-u - kurortu narciarskiego.

  • WESTERN CITY 600M,
  • PEC Czechy 28 km.

Panel klienta - Tenet - Serwisy Turystyczne
Samodzielne mieszkanie
Jak na urlop to do Karpacza